Меню
МЕНЮ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ГІД ПО ХАРЧУВАННЮ
Звісно, ти можеш обходитись й зовсім без спортивного харчування і ми певні, що ти пробігав чи проїжджав/пропливав змагання з хорошим результатом до цього часу. Проте в нас є ряд аргументів, які переконають, що за професійним спортивним харчуванням теперішнє і майбутнє:

- Насамперед, без грамотної підтримки тіло швидше зношується та старіє. І якщо сьогодні ти можеш подолати перегони без нічого (воді/бананах/каші/макаронах/шоколадках) без відчутних негативних наслідків, то через декілька років виснаження організму дасть про себе знати — ти ймовірно не зможеш відновитись.

- Від традиційної їжі запаси швидкої енергії стрімко вичерпуються. Тому твоєму організму потрібна систематична підзарядка. Харчування Nutrixxion збагачене більшою кількістю вуглеводів, амінокислот та вітамінів й не містить ніяких зайвих жирів та непотрібних речовин.

- Також, Nutrixxion використовує лише натуральні продукти, що входять до його складу. Харчування готують на основі звичних нам продуктів: молоко, злаки, соя, тощо. Якщо немає індивідуальної непереносимості якогось зі складників — харчування повністю безпечне і як бонус — смачне!

Отже, тепер коротко про те, що ми рекомендуємо їсти до, під час та після тривалих фізичних навантажень.
ПЕРЕД СТАРТОМ
За 20-ть хвилин до старту рекомендуємо енергетичний батончик. Це спеціальна суміш простих і складних вуглеводів, ідеально збалансована для тривалого живлення організму під час навантажень. Вони містять суттєво менше жирів і зайвих компонентів і на довше (а саме: 3-4 години) утримують відчуття ситості. До вашої уваги, сім смаків!

Більш детально про батончики та як вони діють можна почитати тут: http://nutrixxion.com.ua/energybar

Якщо є проблеми з судомами — шот Magnesium з вітаміном В6 тобі в поміч. Містить 375 мг магнію, який є важливим мінералом для м'язів. Окрім запобігання корчів, сприяє зниженню втоми підтримує функціонування м'язів та кісток.

Шот місткістю 60 мл, збовтуєте і випиваєте весь. Звісно ж, краще споживати курс Магнію. Випиваєте його в ніч перед змаганнями, або ж на самій події, коли виникне така потреба.

Також, перед стартом можна з'їсти L-carnitine - вітаміноподібна речовина, яка перетворює жирові клітини на енергію та зменшує біль у м'язах, зводячи до мінімуму ризик не встати з ліжка після важкого тренування.

В чому суть L-carnitine та як він діє можна почитати тут:
http://nutrixxion.com.ua/l-carnitine
ПІД ЧАС
Під час навантажень вам необхідне "пальне" - енергетичні гелі. Завдяки їхній маленькій формі, їх можна швидко їсти на ходу. Спеціальна комбінація вуглеводів дозволяє гелю моментально засвоюватись в організмі і слугує миттєвим та ефективним поповненням енергетичних запасів. Діяти починає з 7-ї хвилини і працює протягом 45-и хвилин. Завжди рекомендуємо брати на 1 гель більше про запас.

В нас є три види гелів: звичайний, з однією порцією кофеїну та подвійною. Останні дають додаткову стимуляцію та бадьорять. Nutrixxion використовує кофеїн з екстракту гуарани, що значно краще засвоюється ніж кавовий аналог.

Більш детально про гелі та чим вони круті можна почитати тутка: http://nutrixxion.com.ua/energygel

Крім гелів, під час тривалих фізичних навантаженнях рекомендуємо розвести ізотонік - спеціальний спортивний напій, що являє собою суміш електролітів, вітамінів та простих вуглеводів. Він створений для того, аби поповнювати запас рідини в організмі спортсмена, втрату солей та вуглеводів під час тренування. Спортивний напій окрім збалансованої суміші вуглеводів містить важливі мінерали, вітаміни, амінокислоти (BCAA) та L-карнітин.

Якщо є питання щодо ізотоніків, всі відповіді знайдете ось тут:
http://nutrixxion.com.ua/izotoniknutrixxion

Час енергетику XX-Nytro з бета-аланіном.

Цей енергетичний шот із високим вмістом кофеїну, гуарани та аланіну стимулює організм консолідувати сили у відповідний час. Тобто, дає добрячий поштовх, підвищує працездатність та концентрацію. Не містить цукру та жирів!
ВІДНОВЛЕННЯ
Коли ви вже чуєте гул вболівальників, оплески та вітання ведучого і перед носом майорить стяжка "Фініш" - протеїновий батончик для відновлення! Або протягом 15-ти хвилин після фінішу. Здоровий низькокалорійний перекус і джерело якісного протеїну для відновлення м'язів. Тут надзвичайно малий рівень цукру. Доступний в чотирьох смаках.

І не забувайте про Recovery! Цей напій (йде в порошковій формі) містить незамінні амінокислоти, комплекс вітамінів та мінералів, що допомагає швидко зняти відчуття втоми та детоксикації організму. L-аргінін, який входить до складу напою, виводить із організму кінцевого продукту розпаду відпрацьованих білків.

Як не склеїти ласти від перевтоми та чим тут допоможе Recovery можна дізнатись тут: http://nutrixxion.com.ua/recovery
Вам може бути цікаво