Меню
МЕНЮ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Makeba in da house!
Нарешті вдома! Могли б подумати учасники "Makeba cycling school" повернувшись з Іспанії на рідні землі. Допоки не прочитали коментарі під сюжетом "1+1" про повернення їхнього літака, де люди віртуально спалювали їх живцем.
Makeba cycling school - перша школа шосейного велоспорту для дорослих. Підбирають велосипед, закохують у велоспорт, готують тріатлетів-аматорів по велочастині.
Makeba Spain Camp мав тривати 15 днів. Було 19 учасників, два тренери та чудоводій-технічка-фотограф-відеограф. Двоє з учасників не встигли долетіти на кемп, бо стало зрозуміло, що ситуація погіршуватиметься.

До 17 березня (закриття авіасполучення) за космічні кошти одній членкині Макеба довелось покинути кемп у зв'язку із трагічними подіями в родині та двом — через те, що вдома залишились 4 дітей із нянею, і перебувати карантин в Іспанії стало неможливим. Усі ці люди досі на самокарантині.

Решта ж зостались чекати або кінця карантину, або евакуації.Тим часом в Іспанії заборонили кататись на велосипедах, виходити на вулицю і навіть на територію котеджного містечка, в якому усі проживали. Стало справді тривожно. Можливість взяти квитки до України з'явилась на 21 березня з Аліканте.
Щоб уникнути контактів з людьми, оскільки до того Макебасики перебували в безпечній ізоляції, було прийняте рішення взяти в оренду двійко бусів і довезти учасників кемпу до аеропорту. Забукані буси проігнорували зобов'язання і кантора виявилась просто зачиненою. Пощастило, що поруч була відкритою інша, але пару нових сивих волосин з'явилось.За додатковий кошт взяли місця в літаку так, щоб сидіти в купі та максимально відмежуватись від інших. Наче б то усе налагоджувалось, аж допоки по прильоті весь літак не запустили в тісне приміщення, де довелось із дві години чекати, поки у всіх візьмуть експрес-тести на корону (які щось показують на 5-6 день від початку типових симптомів, тобто безглуздо).
До Києва приїхали 4 машини, три з яких — учасників кемпу, водії всі пересіли в одну машину, щоб їхати назад, а іспанські кемпери у три інші, аби нікого не інфікувати в разі, якщо хтось таки підхопив вірус.
Зараз всі вони у своїх «Санжарах», самоізольовані по домах, виселивши своїх рідних або зорганізувавши собі індивідуальне проживання протягом наступних 14 днів. Це свідоме і незворушне рішення.
Тим часом тренери з велосипедами, водієм та бусом наважились "штурмувати" суходіл.
Все це під «іспанські кордони закриті», «Франція не пускає», «в Німеччину не заїдеш», «Австрія відкрила коридор з 21:00 до 5:00 для транзиту». З величезним хвилюванням вони змогли дістатись аж до кордону Австрія/Угорщина, та враховуючи, що вже була 3:45, їх не пропустили далі, завернувши в ближнє австрійське село для «поїсти/відпочити» до вечора. Ввечері таки змогли виїхати та наступного дня всі живі, здорові, але сильно втомлені, вже були на місці. Зараз також ізольовані від рідних і чужих.

Ми тримаємо кулачки, аби з усіма Макебасиками, що повернулись усе було якнайкраще і нехай віруси обходять вас далекими дорогами!
Команда Nutrixxion також хвилюється та очікує на повернення ще однієї нашої атлетки з Кіпру — Вікторії Пожиганової!

Посилання на оригінальний допис Makeba - тут